website İçeriğe atla
  • Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

  • %100 Müşteri Memnuniyeti

Hakkımızda

VİZYONUMUZ 

Hayat Kısa…

Kırlangıçların ilkbaharı gibi, iz bırakmak istiyoruz hayata. Zamanla silinmesi önemli değil. Önemli olan; o izi bırakabilmek. Arkamızdan gelecek nesillere ilham kaynağı, bir başarı hikayesi yazabilmek. Bir hayalimiz var; Elart markasını bir dünya markası haline getirmek ve ardımızda iyikiler bırakabilmek. Çünkü: işine aşık tutkuyla çalışan ekibe ve Elart kültürüne sahibiz. Belki bizim zamanımızda, belki de bizden sonra, ama bir gün mutlaka Elart bir Dünya Markası olacak.

MİSYONUMUZ

%98 kadınların çalışıp yönettiği, Türk Ev Tekstil’inde çeyize ismini veren insana saygı ve sevgi odaklı, kültürüyle örnek başarı hikayesini oluşturan, başarının mutluluğu değil, mutluluğun başarıyı getirdiğine inanarak çalışan. İşine aşık, tutkuyla çalışan, enerjik ve heyecanlı kaliteli personel ile kaliteli marka olmayı hedefleyen . Çevreci ve doğayı koruyan, çeyizin ve Ev Tekstil’inin yenilikçi markasıyız…

AR-GE VE TASARIM

Elart; hızla değişen ve yenilenen dünyada Ar-Ge ve inovasyonun önemini bilerek, katma değeri yüksek ürünler üreterek, yaptığı her işi en iyi şekilde yaparak, iyilerin mükemmelin düşmanı olduğunu bilerek, hayallerini işine yansıtıp, ev tekstilini sanatla buluşturmaktayız. Dekorasyon trendlerinde doğanın yeri büyüktür. Büyük şehirlerde doğa ile iç içe yaşama isteğinin artması, hem de doğayı koruma konusunda oluşan bilincin yansımaları, ev dekorasyonunda geniş yer almaktadır. Doğanın bize sunduğu renkler, kendinden oluşturduğu uyum bizler için her zaman önemli bir ilham kaynağı olmuştur. Gelişen, değişen ve modernleşen Türkiye şartlarında kadınlarımız için; rahat edebilecekleri, kullanırken mutlu olabilecekleri, kullanışlı, modern, ekonomik fiyatlı ürünler tasarlamaktayız. Ve bu doğrultuda sürekli ürün gruplarımızı geliştirerek ürünlerimizi güncellemekteyiz.

Elart ailesi olarak; sizler için dönemin trendlerini özenle inceler, geniş renk ve desen seçenekleri ile her yıl ev tekstilinde fark yaratacak kreasyonlar ile karşınız da oluruz. Türkiye’nin değil Dünya’nın en saygın markaları arasında olmak için işimizde; aşkla ve ilk gün ki heyecanımızla çalışıyoruz.

Sepetiniz boş