website İçeriğe atla
  • Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

  • %100 Müşteri Memnuniyeti

Marka Hikayemiz

"Elart her işi Aşk ile yapar"


Ne mutlu bizlere ki Türkiye’de 2001 yılının Eylül ayın da çıktığımız bu yolda çok kısa bir zamanda. Türkiye’de çeyizin adı markası olmayı başarmış, sektörümüze ismimizi vermiş bir markayız. İşimizde ilk günkü heyecanımızla , aşkla çalışıp Türkiye’deki 500’ü aşkın bayimize hizmet vermekten ve 46’yı aşkın ülkeye Elart markasıyla ihracat yapmaktan gurur duymaktayız. Bizim için çeyiz sadece bir iş değil tutkuyla aşkla gönül veren ekibimizin, güzel insanlarımızın el emeği, göz nuruyla işledikleri kumaşın Elart çeyiz markasıyla hayat bulmasıdır. Çeyizlik ürünlerimizi Türkiye’nin tüm seçkin noktalarındaki mağazalarda aynı hizmet kalitesi ve fiyat istikrarıyla satışını yaptırmaktayız. Sürekli değişen ve yenilenen dünyamızda kültür ve değerlerimize sahip çıkarak yenilikçi bakış açımızla özel ve farklı çeyizlik ürünler üreterek çeyiz sektörüne öncülük eden modayı ve trendleri belirleyen bir markayız. Ürünlerimizin tamamı yerli üretimden oluşmaktadır. Türkiye’nin en modern ve yeni tesislerinde üretim yapmaktayız.


Neden Türkiye’deki en beğenilen tekstil markasıyız?

Hiçbir başarı tesadüfen gelmiyor. Kaliteli firmanın kaliteli personellerden geldiğini bilerek, bilgi ve kalitenin önemini bilerek çalışıyoruz.

%100 yerli ve kendi bünyemizdeki fabrikamızda üretim yapıyor ve mükemmel ürün kalitemiz sayesinde ; hatalı ürün, müşteri şikayetleri ve iade oranı en düşük en iyi markayız. Elart ürünleri için gerekli olan en doğru en kaliteli kumaşları kullanıyoruz. Böylece uzun yıllar yıpranma, renk solması gibi sorunlar yaşamadan ürünlerimizi rahatlıkla ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

İşini severek yapan %80 kadın çalışanımız ile sizlere en şık en modern ürünlerle hizmet etmekteyiz. Kadın çalışanlarımızın kendi çeyizlerini hazırlar gibi özveri ve hassasiyet göstermeleri Elart markamızın bu günlere gelmesinde büyük rol üstlenmektedir. Bu şekilde Türkiye’deki en az hatalı üretim yapan ve iade oranı en düşük tek markayız.

Türkiye’de çeyize adını veren en kaliteli marka olarak işimizi aşkla yapıyor, her gün büyüyen sadık mutlu müşteri kitlemize daha güzel deneyim oluşturabilmek için heyecan ile çalışıyoruz.

AR-GE / Tasarım

Elart Çeyiz, çeyizin markası adını sektöre veren markadır. Marka olmak vizyon ve geleceği görmek trendlere yön vermek, yapılmayanı yapmak, cesur olmayı gerektirir.

Elart Çeyiz hızla değişen ve yenilenen dünyada ar-ge ve inovasyonun önemini bilerek yaptığı işi aşk ile yapmakta ve iyilerin mükemmelin düşmanı olduğunu bilerek çalışıp 

hayallerini işine yansıtıp, ev tekstilini sanatla buluşturmaktadır.

İnovasyon ve katma değeri yüksek ürünler üreterek, hayallerimizi işimize yansıtarak, Türkiye’nin değil Dünya’nın en saygın markaları arasında olmak için çalışıyoruz.

Tasarım

Dekorasyon trendlerinde doğanın yeri büyük. Hem büyük şe-hirlerde artan doğa ile iç içe olma isteğinin hem de doğayı koruma konusunda oluşan bilincin yansımaları, ev dekorasyonunda da yer buluyor.

Doğanın bize sunduğu renkler, kendinden oluşturduğu uyum bizler için her zaman önemli bir ilham kaynağı olmuştur.

Elart Çeyiz ailesi olarak sizler için dönemin trendlerini özenle inceler, geniş renk ve desen seçenekleri ile her yıl ev tekstilinde fark yaratacak kreasyonlar ile karşınızda oluruz.

2008’den beri ISO kalite standartlarına sahibiz.

Tekstil sektörünün vazgeçilmezi ‘Kalite Kontrol’ Elart Çeyiz’in en önem verdiği noktadır. Burada ürün henüz numune aşamasında dahi olsa ‘Kalite Kontrol’ departmanı tarafından titizlikle incelenir.  Gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra üretim süreçleri başlatılır.

Elart, oluşturduğu yeni trend tasarımlar ve renkler ile ev tekstilinde modaya öncülük etmektedir.

Yenilikçi ve mükemmeli hedefleyen hizmet anlayışı, bayi ve müşterilerini hayran bırakan kalite vizyonu, Türkiye ve Dünya’nın da takip ettiği, bir ev tekstili markası olmayı başarmıştır. Genç ve profesyonel kadrosu ile, hiçbir başarının tesadüf olmadığını bilerek , işini büyük bir aşk ve heyecan ile yapan Elart çeyiz, yenilikçi ve değişime öncülük eden kurumsal yapısıyla 40’ı aşkın ülkeye Elart Markası ile ihracat yapmaktadır.

İhracaat

Elart Çeyiz, üretmiş olduğu ev tekstil ürünlerini, başta Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türk Cumhuriyetleri olmak üzere 40’ı aşkın ülkeye Elart markasıyla ihracat yapmaktadır. 2018 yılı itibari ile Avrupa, Rusya ve ABD pazarlarına hitap etmeye başlamıştır.

Elart Çeyiz, üretmiş olduğu ürünleri, Dünya’nın dört köşesine göndererek ev tekstili sektörüne önderlik etmektedir. Bugün inovasyon ve ar-ge tasarıma yapmış olduğu yatırımlarla, katma değeri yüksek ürünleri dünyaya ihraç etmektedir. Türkiye’nin ihracatına çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Türkiye’de marka olmak kolay, Dünya’da marka olmak zordur. Ama biz zorları severek markamızı ve ülkemizi dünyanın en önde markalar arasına sokabilmek için işimize odaklanıyor, teknolojiye ve bilgi-ye yaptığımız yatırımlarla üretimimizin çoğunu dünyaya ihraç ediyoruz. Sektörümüze de ilham kaynağı oluşturuyoruz.

Sosyal Medya

Dijitalleşen ve değişen dünya ile beraber artık herşey sosyal medyada. Markamızın ve ürünlerimizin tanıtılması, bilgilendirmesi için sosyal medyayı çok etkin şekilde kullanıyoruz. Bayilerimizi de bu konuda geç kalmamaları için elimizdeki tüm imkanlarla bilinçlendiriyor ve bu konuda destekliyoruz.

İDDİALIYIZ!

Abartmıyoruz. Hızlı, doğru ve sistemli çalışma ahlakımızla  ürün termini ve tedariği konusunda en mükemmel lojistik hizmetini sağlıyoruz.
 

 

Neler Üretiyoruz?

‘‘Değişemeyen tek şey değişimin adı.’’ Elart Çeyiz olarak sürekli yenilik ve değişen müşteri taleplerini göz önüne alarak yeni ürünler üretiyoruz. Gelişen Türkiye şartlarında kadınlarımız daha rahat edebilecekleri, kullanırken mutlu olabileceği, kullanışlı, modern, ekonomik fiyatlı ürünler talep etmekte ve biz bu doğrultuda sürekli ürün gruplarımızı geliştirerek ürünlerimizi güncellemekteyiz.

Türkiye’nin en seçkin 500’ü aşkın bayisiyle çalışmakta ve bir çoğuyla da bağlantılı çalışacak kadar karşılıklı güven içinde müşteri ilişkilerimizi yürütmekteyiz.

Yeni Trend "MUTLU SET"

2018 yılında tasarlanan Mutlu Setler Dünya da ve Türkiye’de bir ilk olmakla beraber ev tekstilini baştan yazmaktadır. 3 kategoride faydalı model tasarım ödülü alan mutlu setler gelecek zaman içerisinde kullanışlı ve pratik özellikleri ile yeni bir kategori oluşturmaktadır.

Dünyadaki tüm buluşlar belirli ihtiyaç ve problemlerin çözümü ve söylenemeyen isteklerin görülmesiyle bulunmuştur. Elart; Türkiye’de çeyiz sektörüne ismini vermiş bir markadır.  Marka olmak inovasyon, yenilik, ihtiyaçları görmek ve çözüm üretmektir.  Nasıl ki filmli fotoğraf makinelerinin yerini dijital makineler aldıysa, mekanik telefondan . akıllı telefona geçildiyse mutlu setler de değişime öncülük edecektir.  Yeni bir kategoriye Elart ‘Mutlu Setler’ ismini vereceğiz. Inovasyon; aşk ister, odaklanma ister, yetenek ister ve ihtiyaçları görmek ister. Elart çeyiz olarak; kadınlar evinde ne ister? sorusuyla yola çıktık. Kadınlar evde mutlu olmak, konforlu yaşamak ve şıklık ister. Gelişen ve değişen dünyada kadınların ihtiyaçları ve isteklerini gözlemleyip alışkanlıklarını değiştirip, ev tekstilinin baştan yazılacağı yeni kategori ‘Mutlu Setler’ birçok çeşit renk ve desen alternatifiyle ortaya çıktı...

Neden mutlu Set?

  • Kullanışlı, şık görüntüsü, pamuk kumaşıyla konfo-ru ve rahatlığı sunar.
  • Pratik şekilde fermuarından yorganını çıkartıp makinede yıkanabilir.
  • Yaz sıcaklarında pike, kış soğuklarında yor-ganını geçirerek uyku seti veya nevresim gibi kullanılabilir.
  • King size (battal boy) yorganıyla yatağınızı sararak, yorgan kavgalarına son verir.
  • Pratik şekilde sabahları yataklar kolayca düzenlenir, geniş ebatıyla yatak örtüsü şıklığını sağlar.
  • Tek bir ‘Mutlu Set’le istifçiliğe son. Bir sürü gereksiz hantal ürünlerin dolaplardaki yer işgaline son verir.
  • Bunca güzelliği, konforu bir arada sunan bu yeni trend mutlu setler ekonomik fiyatları ile her bütçeye uygundur.

Kısacası ‘Yeni Trend Mutlu Setler’ ile evlerde mutluluğu ve şıklığı bulacaksınız.

Mutlu Set 1 Adet 
Kırlent 2 Adet
Düz Yastık Kılıfı 2 Adet
Çarşaf 1 Adet
Dekoratif Kırlent 1 Adet
Battal Boy Yorgan 1 Adet
Lavanta Kesesi 1 Adet
Çok Amaçlı Çanta 1 Adet

Sepetiniz boş