website İçeriğe atla
  • Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

  • %100 Müşteri Memnuniyeti

Teslimat Bilgileri

Siparişiniz onaylandıktan sonra; en geç 3 gün (Pazartesi-Cuma) içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.), grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Kargo takip süreci siparişiniz kargoya verildiğinde başlayacaktır. Siparişinizin kargoya verildikten sonra SMS ve e-posta yoluyla size takip etmenizi sağlayacak gerekli bilgiler iletilir. Ana sayfamızdaki Kargo Takibi butonundan kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Sipariş verildikten sonra teslim alacak kişi ve adres bilgileri değiştirilememektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi veya tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verileceği için adres ve üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Siparişinizi kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen siparişinizi teslim alırken kargo paketini açınız, içeriğinin tam ve hasarsız olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı için kabul edilmeyebilir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

İhtiyaç halinde iade işlemleriniz için info@elartceyiz.com adresine e-posta gönderebilir ya da "0224 263 00 34 – 35 - 36"numaralı iletişim telefonundan iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz boş